O firme

Realitná kancelária Gro & Partners preferuje férovosť, otvorenosť, úzky kontakt s klientom, odbornosť a zároveň poradenstvo pri predaji, kúpe a financovaní. Podávame, čo najviac informácii počas celého obchodu, pričom ušetríme Váš čas a Vy môžete stráviť príjemné, voľné chvíle pri šálke kávy. Dokážeme ušetriť na poplatkoch, nakoľko po dohode s klientom vie znášať tieto poplatky naša realitná kancelária Gro & Partners a nezaťažovať Vás. Finančné a právne poradenstvo zabezpečujeme v spolupráci s profesionálmi.

Vieme poskytnúť vytvorenie prezentácií, 3D obhliadok, videí a zábery z dronu k nehnuteľnostiam, vieme zabezpečiť projektové dokumentácie a mnoho iného.

Preferujeme predaje s výhradným zastúpením, aby sme sa nehnuteľnosti venovali najefektívnejšie a najserióznejšie ako sa len dá.

§ Právne služby: Na právne poradenstvo sa môžete spoľahnúť v rámci našich služieb v spolupráci s advokátskou kanceláriou s bohatými skúsenosťami a odbornosťou v tomto odvetví.

Prečo názov Gro & Partners?

Gro – je jadro bunky, niečo v stredu, centrum, hlavná zložka niečoho, ale tiež skratka môjho priezviska a mena.

Partners – za partnerov považujeme našich klientov, zakladateľov realitných spoločností, maklérov z iných RK, spoločenstvo ľudí, s ktorými sa podieľame na vzájomných projektoch.

Prečo by R-real s.r.o.?

Začínam vystupovať pod novým názvom, dcérskou spoločnosťou Gro & Partners, ale prvá firma bola založená pod menom R-real. Pod ňou som pracoval 3 roky, ale preto, že som skončil v nemenovanej realitnej kancelárii a založil som iba nový názov. Preto vystupujem pod ním ako Gro & Partners, ale firma R-real má za sebou nádherné a dá sa povedať úspešné obdobie. Nebolo by správne odstrčiť ju a zabudnúť na ňu.

Ako sme vyberali logo?

V obchodnej činnosti alebo počas nej sa zvyknú meniť veci, podmienky, dochádza k pretváraniu, akémusi modelovaniu aj prispôsobovaniu sa nami alebo vami. Preto je obchod obchodom. Zvolenie loga bolo podmienené významne týmito aspektami, preto rubikova kocka, ktorá sa mení ale zároveň v konečnom dôsledku sa zloží správne a v celku.

Farba – purpurová/magenta je farba, ktorá zosobňuje starostlivosť, spravodlivosť a pravdu. Symbolizuje dôstojnosť a nosili ju aj králi, ktorí sa ňou pýšili ako bohatstvom.